14 listopada 2017

Kontakt

Mega Marketing

E-mail: kontakt@megamarketing.pl

NIP: 7343602529

  Wykonujemy
  – Strony, sklepy internetowe oraz aplikacje PWA
  – Identyfikacja wizualna (loga, wizytówki, szablony)
  – Prace programistyczne
  – Marketing internetowy (kampanie Google Ads, pozycjonowanie, marketing szeptany)
  – Obsługa sprzedaży (integracje, automatyzacja, zatowarowanie)

  Często słyszymy zdanie: „chcieliśmy skorzystać z usług firmy Mega Marketing ponieważ nasi klienci oczekują, że znajdą nas w sieci”. Gdy klient przychodzi do nas z takim nastawieniem, zaczynamy precyzować wymagania: opis projektu, oczekiwania co do czasu realizacji, rodzaju technologii używanych w projekcie oraz kampanii reklamowej.

  Jesteśmy dwuosobowym zespołem, który do każdego projektu podchodzi w sposób indywidualny. Kompleksowość naszych usług polega na umiejętnym łączeniu technik promocyjnych od promocji internetowej po inne media. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za realizację powierzonych nam zadań. Słuchamy dokładnie Państwa oczekiwań i służymy radą oraz pomysłami.

  Warunki współpracy

  W przypadku zleceń poniżej 1201 zł brutto, tych po stronie klienta(serwer) oraz dla klientów spoza Polski pobieramy całość wynagrodzenia przed wykonaniem zlecenia na podstawie faktury (lub umowa i faktura)
  W przypadku zleceń powyżej 1201 zł brutto (oprócz w/w) pobieramy 50% przed wykonaniem zlecenia na podstawie faktury zaliczkowej oraz kolejne 50% po wykonaniu zlecenia na podstawie faktury końcowej (lub umowa i faktura)