Często słyszymy zdanie: "chcieliśmy skorzystać z usług firmy Mega Marketing ponieważ nasi klienci oczekują, że znajdą nas w sieci". Gdy klient przychodzi do nas z takim nastawieniem, zaczynamy precyzować wymagania: opis projektu, oczekiwania co do czasu realizacji, rodzaju technologii używanych w projecie oraz kampanii reklamowej.

Natomiast jeżeli należycie do tych pozostałych osób które nie orientują się w trendach dotyczących mediów lub chcecie bliżej poznać zalety prowadzenia działalności w obszarze globalnej sieci internet zapraszamy na rozmowę. Wycena oraz określenie ram projektu, jak również pomoc w doborze odpowiednich strategii marketingowych jest u nas za darmo !!!
Firma MEGA MARKETING jest agencją interaktywną. Nasz zespół posiada doświadczenie i umiejętności z zakresu projektowania graficznego oraz programowania. Dodatkowo nad powodzeniem projektów czuwają osoby odpowiedzialne za promocję marki firm, copywriterzy, projektanci, managerowie projektów.

Cenimy sobie zadowolenie klienta. Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci wybierając kolejne projekty zwracają się bezpośrednio do nas. Jest to niewątpliwie duże ułatwienie dla klientów, ponieważ szeroki wachlarz usług jakie oferujemy oraz zaufanie zbduowane na podstawie wcześniejych realizacji jest wystarczające. Pomagamy zaistnieć w internecie, oraz świadczymy usługi graficzne głównie na potrzeby identyfikacji wizualnej. Tworzone przez nas projekty to przemyślane produkty, które procentują na przyszłość.

Z poważaniem

Zespół firmy MEGA MARKETING
Copyright © MegaMarketing
510 279 660 | kontakt@megamarketing.pl